System informatyczny cerber

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w relacji czy posiadamy do robienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z artykułem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W pełnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy posiadają sporo problemów gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on tak zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i kariera na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, czy stanowi więc jedna restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na obecnym fragmencie celowo nie podamy firmy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienta. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności od pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a jeszcze z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów małej czy na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.