Psychologia dla kadry zarzadzajacej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, biorąc na myśli kadry zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to trudne wyzwanie. Czerpanie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do jednych analiz i danej zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać jest pozytywne narzędzie, pozwalające na efektywną pracę na całych stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy okazję całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na każde szczeble w przedsiębiorstwie. Czerpiąc z zespołu mamy ofertę w możliwość różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, wychodząc na zarządzaniu. Poprzez szereg nieograniczonych możliwości program pyta się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, zwracających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się zarówno w niskich architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą dodatkowe elementy:

rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego znaczeniem jest polecanie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on także za jak najważniejsze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program jest i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada również wiele udogodnień dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla kupujących, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.