Przygotowania do slubu patrycji i sebastiana

Planowanie ślubuDla każdego mężczyznę dzień ślubu jest silnym przeżyciem. Także nie chce to z tego czy ślub bierzemy z intelektu lub stanowi to polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w końcu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego mocnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby prac o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jak sądził, świetnie się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączekPozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontraktu z ostatnim obrączki ślubne i musiały być zachowane w niniejszym systemu. Wymyśliliśmy, że stanowi to być związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

TitaniumTitanium - Зголемете го вашиот пенис и подобрете го вашиот сексуален квалитет!

Tymczasowe obrączki?To chyba nowa tendencja i gotuj na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to konkretna nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie należeli w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Istniały również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo było ją przekonać, że to również nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w współczesnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W kraju otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

CeremoniaAż w tyle nadszedł ten cały dzień. Pogoda była wyjątkowa, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest idealnym zwiastunem na dola. Nie uwzględniam żadnych przesądów, przecież tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w kraju te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko partnerem i kobietą. Stanowili niezmiernie dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było skutku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Obecne istniał rzeczywiście piękny dzień.