Program posta 9 oradea

oprawa ex

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to szczególnie dobro znasz, że szybkość obsługi mężczyzny jest pewnym spośród najważniejszych wyzwań, jakim potrzebujesz sprostać. Jednakże pewnie nie domyślałeś się nigdy, że istotny wpływ na ten atrybut uważa nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz i samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i rozliczenie go w kwocie fiskalnej.

 

Jeżeli więc Twój lokal urządzony jest w standardowe lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio miesza się na jego zadowolenie, a jego odrzut z oferowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na placu pojawia się jeszcze bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może posiadać z coraz dużo rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na jakość oferowanych usług! I właśnie z taką pracą, która stanowi na punktu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Posiadamy Ciż do zaoferowania jeden z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja istnieje nie dość, że bardzo intuicyjna, to ponad do złudzenia przypomina rzecz na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą zawierali pełniejszych dolegliwości z adaptacją do nowych rozwiązań! Ponadto cały program pomaga w układzie dotykowym, zapewniając prawy i co najistotniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ jest ona poprzez wprowadzenie idealnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze użytkownika na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest stosowany i lubiany w moc wielkich lokalach gastronomicznych i bogatych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i spraw, by Twój dom wzniósł się na coraz większy poziom!