Proces wdrazania produktu

Rozpoczęcie książce z programem Comarch Optima nie jest zbyt skomplikowane. Obsługa aplikacji stanowi wyjątkowo intuicyjna również nie wymaga zbyt długiego procesu wdrożenia. I odpowiedzialny jest podręcznik który w przystępny i konkretny sposób opisuje krok po kroku wszelkie funkcje programu. Udzielany jest w formacie .pdf – wolno go ponad znaleźć na części producenta.
Instalacja Comarch Optima
Sama instalacja comarch optima dodatkowo nie przysparza kłopotu, nawet niezbyt zaawansowanym użytkownikom komputerów. Instalację poczynamy od pobrania programu ze Powierzchnie Klienta lub od naszego Partnera. Producent przygotował bardzo zacnego i prostego kreatora, który szybko towarzyszy nas przez proces instalacji. Podczas jego uruchomienia zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej. Po tym aplikacja sprawdzi, czy swój komputer spełnia wymagania instalowanej wersji optimy. Jeżeli przejdziemy ten test pozytywnie, pojawi się ekran umożliwiający wybór standardowej instalacji lub użytkownika. Różnica polega na tym, że standardowa ma domyślnie ustawiony katalog instalacji, a klienta umożliwia wyboru docelowego katalogu.

oprawa oświetlenia awaryjnego

Dostosowanie zakresu instalacji
Następnym etapem istnieje szansę dostosowania zakresu instalacji, jeżeli zakupiliśmy wstęp do wielu modułów. Po tym podejmuje się już właściwa instalacja. Jest ona niemało sekund i nie musi już z nas żadnej aktywności. W porządku instalacji wyświetlane są wiedze o możliwościach całego pakietu, jak też zgody z drugimi programami, jak e-Sklep, iMall24, iBard24 i iKsięgowość24. Na brzeg jesteśmy nadzieja wykorzystania z automatycznej kopii bezpieczeństwa, która udziela nam dodatkowe znaczenie “w chmurze” na przechowywanie naszych możliwościach. Zainstalowanie tego dodatku da nam na przechowywanie nawet 2 GB informacji.