Pc market lite niezbednym programem w kazdym malym sklepie

W każdym małym sklepie potrzebna jest kasa fiskalna. Nowe zmiany przepisów wymuszają jednoznaczną identyfikację towarów. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedzią jest PC Market Lite. Jest to specjalistyczny program, który pozwala programować kasy fiskalne. Stanowi idealne rozwiązanie dla małych sklepów.

Niektóre funkcje, które oferuje PC Market Lite to eksport towarów do kasy, wprowadzanie uproszczonych kart towarów zwierających tylko niezbędne elementy czy wykonywanie raportów sprzedaży. Funkcjonalności jest oczywiście więcej i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie sklepu. Program ten zawiera bardzo prosty instalator, z którym poradzi sobie każdy użytkownik. Nie ma potrzeby więc wydawania pieniędzy na specjalistę, który wszystko ustawi i zainstaluje. Dodatkowo obsługa jest przyjazna dla użytkownika. Poruszanie się po programie nie stanowi problemu nawet dla osób, które na co dzień nie mają styczności z komputerem. To zasługa dokładnie przemyślanego i zaprojektowanego interfejsu. Wszystkie te cechy świadczą bardzo dobrze o tym produkcie. Jasno widać, że osoby zajmujące się jego stworzeniem, doskonale wiedziały co robią i co chcą osiągnąć.

rozdrabniacz do warzywZobacz opis w pdf

Warto zaznaczyć, że PC Market Lite to program dla małych sklepów. Obsługuje on jedną kasę fiskalną w standardzie jednak istnieje możliwość rozszerzenia maksymalnie do trzech. Wiąże się to z koniecznością zakupu programu na każdą z nich. Co zrobić kiedy to nam nie wystarcza, ponieważ prowadzimy większą działalność? W takim wypadku najlepszą inwestycją będzie PC Market 7. Jego możliwości są o wiele większe i potrafi sprostać obsłudze wielkich supermarketów czy sieci sklepów. Jeśli już kupiłeś wersję dla małego sklepu i rozszerzasz działalność to o nic nie musisz się martwić. Płacąc różnicę w cenie między tymi programami możesz uzyskać pełną wersję PC Market 7. Nic przy tym nie tracisz, a wręcz zyskujesz. Posiadając PC Market Lite masz możliwość obejrzenia jej następcy i oceny czy tego właśnie potrzebujesz.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl