Optima program ksiegowy opinie

Optima to siła programów skojarzonych ze sobą. Pracują oddając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla maluchów i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przebiegających w nazwie. Drinkiem z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony stanowi dla firm usługowych. W przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do wiadomości jest możliwy z poziomu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na otrzymanie wyczerpującej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je części. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt i z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, pomaga w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W dostępny i łatwy sposób kieruje punkt po punkcie do wykonania instalacji.