Oprogramowanie dla firm windykacyjnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na pomysł ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to czyste narzędzie dla młodych oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr oraz płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim rozmaitego sposobie urządzenia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można załatwić nie tylko wstęp do jego charakterystycznych i mocnych funkcji, ale zarówno do pomocy technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dostosowanych do określonej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima chyba nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a wszystkiej firmy, ale również przydać się w niski sposób do wzmocnienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź więcej z 60-dniowego dema offline. Jest to nadzwyczaj ważne, bo dzięki temuż silna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.