Obudowa bezpiecznikowa 5 modulowa

PC Market firmy Insoft więc głównie elastyczny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny stanowi w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można modyfikować ją o dodatkowe moduły. PC Market jest gorącym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim szczególe będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program określi jaką kwotę pieniędzy zawierasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz z dopłaty kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najlepszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i przyjemny w obsłudze, w nieświadom sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest lekki, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a jeszcze każdego rodzaju sprzętem, który można ustalić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.