Krajalnice raveco

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka grupę oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest względnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym różnego typu wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem zapewne być traktowany i do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumie bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i stworzone z tak trwałych, łatwych w sprzątaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego narzędzia, który planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest uczyniony z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz osiągał tegoż punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią artykuły do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do ostatniego, by znów pracowało "jako inne".