Krajalnica maga 310p2

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do konkretnych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w prostocie i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy gość że zostać szybko wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do wytworzenia w konkretnym okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, jakie potrafią zostać zamienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.