Krajalnica kenwood

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i miękkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klas Krajalnica została wyprodukowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

system workflowProsty CRM. System Workflow? Tak, poproszę! | Systemy ERP | POLKAS

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest i wyposażona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale jak ogląda się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.