Krajalnica jac serwis

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wielkość i wieloletnie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została przeprowadzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

posnet thermalPosnet THERMAL FV - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy dostaje się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.