Kontrolowanie procesow zachodzacych w firmie

Zapewne wielu z czytelników tego artykułu zapoznało się już z poprzednimi tekstami dotyczącymi naszego oprogramowania. Pragnę jednak zaznaczyć, że zaledwie kilka tygodni temu na rynek wypuszczona została jego najnowsza wersja systemu. Mowa oczywiście o enovie365, która posiada znacznie szersze możliwości od swojego pierwowzoru. Nie wiem, jak was, ale mnie napawa to niezwykłym i zdecydowanie uzasadnionym optymizmem.

Znam bardzo dobrze możliwości pierwszej wersji oprogramowania, a w połączeniu z zapowiadanymi przez programistów aktualizacjami będzie można dokonać znacznie więcej, niż poprzednio.
Jakie są główne zmiany w porównaniu z poprzednikiem programu enova365? Przede wszystkim możemy teraz szczegółowo rozdzielać różne zadania. Co dokładnie przez to rozumiem? Już wyjaśniam. Od dzisiaj możemy kontrolować procesy związane z pracą, jaka ma miejsce w naszym przedsiębiorstwie. Mamy pełną władzę nad jej przepływem i wynikami. Jesteśmy w stu procentach zdolni do przydzielania operatorów każdego z poszczególnych procesów. Jeśli ktoś z nabywców programu pragnąłby skontrolować stan realizacji poszczególnych zadań, jakie przydzieliliśmy swoim podwładnym, wystarczy, jeśli wszystkie procesy zepnie on klamrą. Odnajdywanie dokumentów nigdy nie było takie łatwe po najnowszej aktualizacji, która umożliwia nam znacznie sprawniejsze zarządzanie danymi.
Grzechem byłoby poza tym nie wspomnieć, że możemy od dzisiaj pracować mobilnie. Dzięki najnowszej aktualizacji, enova będzie dostępna na tablety, smartfony, a nawet przez przeglądarkę internetową. Oznacza to, że wystarczy pamiętać swoje hasło oraz login. Nie ma potrzeby pobierania oprogramowania. Zalecam jednak zaopatrzyć się w porządny sprzęt i dobry dostęp do Internetu. Łatwo sobie wyobrazić, co stanie się, jeśli kilku tysięcy użytkowników programu zapragnie w tej samej chwili rozdzielić zadania dla swoich pracowników.
Na koniec wspomnę, że możemy dzięki zaktualizowaniu programu wybierać wszystko to, czego potrzebujemy. Na wyciągnięcie ręki mamy teraz skalowalność. W skład nowej wersji wchodzą skompletowane moduły, a każdy z nich wspiera inny proces przebiegający w naszej firmie lub innej organizacji, którą chcemy usprawnić za pomocą tego programu. System rozwija się razem z naszym przedsiębiorstwem, co jest kolejną wspaniałą zaletą.
Mam nadzieję, że zachęciłem was do skorzystania z najnowszej wersji programu enova.