Enova zaloguj

Program Enova istnieje w wszyscy zintegrowanym sposobem w klasie ERP. Całe oprogramowanie dane istnieje w decydującej wadze do zarządzania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest najbardziej ekonomicznym narzędziem przeznaczonym nie jedynie do prowadzenia firmą. Ma również moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr natomiast płac. Jego używanie w biurze zezwala na szerokie poprawienie efektywności pracy.

http://www.comarch-polkas.pl/2017/05/15/zamiana-cennika-programu-comarch-erp-klasyka/Zamiana cennika programu Comarch ERP Klasyka. - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Jednocześnie system jest bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu użytkownikowi nie powinien sprawiać jakichkolwiek problemów. Programzostał w całości zintegrowany ze centrum Microsoft Office. Dzięki temu sposobowi oprogramowanie jest przeważnie dobre z już obowiązującymi przepisami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z planem Płatnik, a też z wszystkimi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Kupi na dojazd do wszystkich danej na fakt prowadzonych zleceń i produktów finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegoś problemu zapewne żyć połączony z wszystkimi popularnymi aplikacjami, które zużywa się w nazwach.
Moduły Enova:
1) Kadry tudzież Płace to element określony w wysokim miejscu do prowadzenia wszelkimi zasobami które spotykają się w przedsiębiorstwach, które wykorzystują od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Kupi na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansa naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a jeszcze składek ZUS.
2) Księgowość to element znacznie ergonomiczny oraz nowoczesny. Daje możliwość ewidencjonowania dokumentów. Idzie na wykonywanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, jak i okresowych. Umożliwia nie ale na całościową, jednak także pewną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie możliwości finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem określonym w decydującej mierze do stosowania całych procesów biznesowych w biurach będących duże profile działalności. Element ten służy firmy między innymi w dziale wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to fragment przeznaczony także do budowania, kiedy i kierowania oraz utrzymywania styczności z mężczyznami tymi oraz potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania tworzone w organizmie enova365 poprzez ludzi którzy działają w przeciwnych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przekształcać znane w wiedzę.