Ekran dotykowy jak czyscic

GASTRO POS jest programem, który powoduje na silną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle przystępny organizm na targu gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w akcji kelnerom oraz tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długich szkoleń, oraz niezwykle praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z dużą ofertą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie lecz w niskim, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest wysoce elastycznym systemem, jaki zyskamy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, albo istnieje wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy jak również sukcesu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma kontakt do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.