Drukarka fiskalna 2 komputery

mała księgowość symfoniaSage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

Od przyszła miałam doświadczenie, że powinnam zająć się czymś nowym, niż robiłam dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tym daleko nastawienie do ludzi. Postanowiłam wziąć sytuacje w bliskie dłonie i założyć naszą działalność gospodarczą. Wystawiła na siebie i zaczęła gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że potrzebuję kasy fiskalnej. Nie znacznie znała jak toż sprawić, gdy ją dobrać a rzeczywiście w zespole – co bardzo. Wpisałam na stronę internetową kasy fiskalne tarnów i sprawdziła przebogatą i różną ofertę. Na szczęście sprzedawcy doradzili mi dobry dobór i pokazali krok po kroku, co powinien robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim zadaniem było ustalenie kasy i rozesłanie jej rozmiaru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę trzymać kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że także dla siebie samej, aby móc zobaczyć, na które zyski i z czego mogę mieć w jednych miesiącach. Zaprezentowało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, który proponuje naszym użytkownikom, wówczas nie tylko dowód sprzedaży, to oraz swojego sposobie moja wizytówka. Wiedziałam o tym, że są jakieś loterie paragonowe, tylko nie bardzo widziałam ich cel. Dla mnie było naturalne, że przy zapłacie dawałam paragon. Jednak nie wszyscy tak wyglądali. Nie doceniam spoglądać na to, co pisze moja konkurencja, jeśli idzie o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale nie nie przyszło mi do głowy, że potrafią nie dawać paragonów, albo po prostu oszukiwać. Dla mnie uczciwość to norma. Uczciwość wobec urzędów to też pozytywny wizerunek wśród klientów. Wkrótce to pojęła. Pokazała się, że uśmiech a zapewnienie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla korzystających z moich usług- toż wyjątkowo ważna sprawa. Czują się bowiem wtedy doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą łączę własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa usługa i usługodawca. Zatem paragon z drukarki fiskalnej wówczas nie tylko kawałek papieru, to jeszcze renoma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do tego ponad moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to nasz wspólny przyjaciel.