Dofinansowanie na rozwoj firmy lublin

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z polskich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy istnieli w duzi szczęśliwi i przekonani co do wartości praktycznej i marki proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do czynności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszelkiej funkcji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na wstęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa pewno stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji wszystkiej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dostosowany do rzeczy w strefach zagrożonych wybuchem